FAQ

Що таке Bookfinder.com.ua?
Bookfinder.com.ua - це агрегатор книг на основних інтернет магазинах України, який дозволяє користувачам знайти та порівняти ціни на книги в різних магазинах.
Які переваги користування Bookfinder.com.ua?
Користуванням Bookfinder.com.ua ви зможете знайти та порівняти ціни на книги в різних магазинах, що дозволить вам знайти найвигіднішу пропозицію. Крім того, на сайті можна знайти корисну інформацію про книжкові новинки та бестселери, які недавно з'явилися на ринку.
Які інтернет-магазини представлені на Bookfinder.com.ua?
Сервіс Bookfinder.com.ua працює з найбільшими інтернет-магазинами книг в Україні. Весь список магазинів можна знайти на тут.
Чи можна за допомогою Bookfinder.com.ua замовляти книги?
Ні, Bookfinder.com.ua не продає книги самостійно, а лише надає інформацію про їх наявність та ціни в різних магазинах. Після того, як ви знайдете потрібну книгу на Bookfinder.com.ua, вам необхідно перейти на сайт інтернет-магазину, щоб придбати її.
Як працює пошук?
Система надсилає запити інтернет-магазинах. У результати пошуку потрапляють лише ті книги, які б Ви побачили у результатах пошуку відповідних сайтів.
Як краще шукати книги?
Рекомендується шукати за автором (із зазначенням прізвища) або за назвою книги. Якщо вказати і те, й інше, то деякі книги можуть не потрапити до результатів пошуку. Після того, як Ви введете критерії пошуку, сайт Bookfinder.com.ua відобразить результати пошуку з різних інтернет-магазинів, де можна придбати книги.
Чи можна знайти електронні книги на Bookfinder.com.ua?
Так, на Bookfinder.com.ua можна знайти електронні книги.
Чи можна шукати за ISBN?
Не рекомендується, тому що знайдуться книги лише по кількох магазинах. Якщо у Вас є лише ISBN, то можна зробити пошук за ним і після цього повторити пошук за назвою книги.
Як часто оновлюється інформація?
Інформація у результатах пошуку завжди актуальна та відповідає тому, що є в інтернет-магазинах на даний момент.
Які способи оплати доступні на інтернет-магазинах, які представлені на Bookfinder.com.ua?
Способи оплати залежать від кожного конкретного інтернет-магазину. На Bookfinder.com.ua ви можете побачити доступні способи оплати в розділі Доставка та оплата.
Чому для деяких інтернет-магазинів книги містять інформацію про кількість сторінок, рік видання, а для деяких ні?
Це залежить від того, яка інформація про книгу міститься в результатах пошуку даного інтернет-магазину. Наприклад, сторінка результатів у магазині Petrovka не містить жодної додаткової інформації. Тільки назва книги, картинка та ціна.
Чому результати пошуків, зроблених із відносно невеликим інтервалом часу, можуть відрізнятися?
Система чекає на відповідь від кожного інтернет-магазину всього кілька секунд. Тому, наприклад, якщо один з магазинів зараз перевантажений або взагалі недоступний, то книги не потраплять у результати пошуку.
Для чого потрібні закладки?
Наприклад, Ви хочете купити кілька книг, і всі вони є у 2-3 магазинах. Ви можете додати їх у закладки та подивитися, в якому магазині виходить найменша сума.
Як розмістити власний магазин?
Напишіть нам на електронну пошту admin@bookfinder.com.ua, і ми з Вами зв'яжемося.